You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SanalHediyeci

  • Alışveriş sepetiniz boş!

Teslimat Bilgisi

Kargom ne zaman ulaşır?

Siparişinizin 1 - 5 iş günü içinde sevkiyatı sağlanır. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.


Kargo ücretiniz ne kadar?

SanalHediyeci.com üzerinden verilen siparişlerde kargo dahildir.


Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Lütfen ürününüzü teslim alırken ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz.


 Siparişimi teslim alırken nelere ben yoksam ne?

Siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, ancak 1. dereceden akraba olduğu ispat edilirse, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.


 Teslimat esnasında ev-iş'de kimse yoksa ne yapılır?

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz SanalHediyeci.com’a iade edilir.


 Teslimatta gecikme olursa ne yapmalıyım?

Eğer siparişinizin teslim edilmesi 1-5 iş günü dışındaysa, info@sanalhediyeci.com adresinden sipariş numarasınızı bildirerek bilgi alabilirsiniz.


 Yurt dışına kargonuz var mı?

Sanalhediyeci.com aracılığıyla verilen siparişlerin teslimatı, şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.


 Ödemeyi seçenekleri nedir?

Ptt kargo ile kapıda ödeyebilir, Havale ve Kredi Kartı ile ödemeler yapabilirsiniz.